УПЦ разом з католиками влаштувала різдвяний обід для бідних та безхатченків

09.01.2018 21:45 9

УПЦ разом з католиками влаштувала різдвяний обід для бідних та безхатченків

Як і в минулому році, ініціативу спільноти підтримав Духовно-просвітницький центр УПЦ. Організація «Друзі спільноти святого Егідія», яка об'єднує католицьку молодь, запросила в галерею «Соборна» більше сотні бездомних і нужденних, щоб вони змогли зустріти Різдво в сімейній атмосфері. Громада кафедрального собору надала для цього приміщення з апаратурою і все необхідне.

Спільнота святого Егідія проводить різдвяні обіди більш ніж в 70 країнах світу. Перший такий захід відбувся у 1982 році в Римі. По всьому світу щорічно різдвяні обіди відвідують близько 200 тис. Чоловік.

Вікарій Київської митрополії єпископ Бородянський Варсонофій відкрив захід вітальною промовою, благословив трапезу і побажав усім присутнім радості, сил духовних і тілесних. Директор Духовно-просвітницького центру протоієрей Павел Білий прочитав молитву з нагоди свята і привітав присутніх з Різдвом. Голова товариства Егідія в Києві Юрій Ліфансе подякував усім за участь у благодійності та привітав усіх зі святом.
Волонтери запалили свічки на столах, а зі сцени лунали різдвяні колядки. 130 малозабезпечених і безхатченків взяли участь у святковій трапезі, отримали різдвяні подарунки, іменні листівки і просте людське спілкування.

Глава УПЦ митрополит Онуфрій також відвідав з різдвяними привітаннями хворих дітей в Національному інституті раку і прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської лаври вихованців та вихователів чотирьох дитячих будинків сімейного типу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Религиозные книги для верующих людей Казино Вулкан 777 приглашает геймеров протестировать новые автоматы Примите оправданное решение на счет решебников На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок

Публикации