УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України

21.07.2017 17:50 0

УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України

На загальному шикуванні прозвучали молитви й гімн України. Програму змагання й інструктаж провів Євген Квасков, осавул братства «Спас». Арбітри змагання волонтери Ірина Озарків, Тетяна Козій, козак Владислав Корольов, о. Дмитро Горнакевич й о. Костянтин Пантелей розповіли правила проведення конкурсів і змагань на кожному з місць випробувань.
Щоліта з 2013 року козаки братства докладають зусиль, щоб ця подія надовго запам’яталася усім його учасникам. Керівник колонії Євген Квітницький та його заступник Дмитро Жайворонко надають щире сприяння в підготовці та проведенні заходу вже багато років поспіль, забезпечуючи необхідний спортивний інвентар, перевірку стану здоров’я юнаків, надаючи медичний супровід і допомогу персоналу колонії в арбітражі.
Під час конкурсу козацької й української сучасної пісні вихованці обох команд заспівали кожна близько 20-ти пісень. Вчителі загально-освітньої школи і бібліотекарі, що працюють в установі, надали юнакам необхідні знання, які допомогли їм впоратися із конкурсом на знання історії козацтва.
На сьогодні в колонії перебуває понад 60 вихованців. У змаганнях взяли участь у складі двох команд – «Соколи» та «Шабля» – 40 юнаків. Випробування показали згуртованість і дружність у кожній з команд. «Нічні шали», «Чия буде шапка», відтискання від підлоги та силова вправа на прес – перша частина змагань, що не виявила майбутнього переможця. Наступним етапом стало вправляння із замашним козацьким батогом. А на литаврах необхідно було точно відтворити мелодії козацьких маршів і пісень.
Команди мали пройти тест на знання козацьких звичаїв та історії Запорізької Січі. І нарешті, стали до естафети з м’ячем, перетягування каната, лави на лаву та змагання на знання козацьких пісень.
Перемогу здобула команда ІІІ відділення «Соколи». Учасникам змагань вручили грамоти та призи – спортивні знаряддя (футбольні й волейбольні м’ячі, ракетки для бадмінтону і настільного тенісу тощо) і книги від Інституту національної пам’яті. Вихованцям колонії козаки братства подарували дерев’яні шаблі в якості реквізиту для проведення вистав та свят.
Нещодавно отці редемптористи зорганізували подібну подію в Ковельській виховній колонії. У липні–серпні свято «Козацький гарт» відбудеться у Кременчуцькій та Курязькій виховних установах.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский 10 простых способов улучшить интерьер квартиры Качественный ремонт холодильников

Публикации