УАПЦ намагається подолати у своїх лавах розкол

18.08.2017 0:34 6

УАПЦ намагається подолати у своїх лавах розкол

Архієрейський Собор розглянув протокол Єпархіального собору Чернівецько-Хотинської єпархії від 28.07.2017 року. Заслухали керуючого Чернівецько-Хотинської єпархією архиєпископа Германа (Семанчука), який зобов'язався після оприлюднення рішення Архієрейського Собору УАПЦ щодо відчуження майна Тернопільської єпархії УАПЦ зібрати єпархіальний собор Чернівецько-Хотинської єпархії і відновити поминання за богослужінням Предстоятеля УАПЦ митрополита Макарія і оприлюднити рішення єпархіального собору Чернівецько-Хотинської єпархії в ЗМІ.
Крім цього, створена комісія з розслідування відчуженого майна Червоногородського замку та його повернення Тернопільській єпархії у складі архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа (Семанчука), єпископа Одеського і Чорноморського Тихона (Петранюка) , єпископа Херсонського і Миколаївського Бориса (Харка).
Заслухавши звернення від духовенства Тернопільської єпархії, Архієрейський Собор вирішив згідно єпархіального статуту (розділ10.0 пункт 10.2 — Вибір кандидатури єпархіального архієрея здійснюється на єпархіальному соборі з числа єпископів УАПЦ або священиків, гідних єпископського служіння) із запропонованих кандидатів обрати правлячого архієрея Тернопільської єпархії.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Туры в Великий Устюг на Новый Год Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт

Публикации