«Синод Московського Патріархату повторює Кремлівську політику самоізоляції», - речник УПЦ КП

15.10.2018 22:59 0

«Синод Московського Патріархату повторює Кремлівську політику самоізоляції», - речник УПЦ КП

«Синод МП повторює політику Кремля - самоізоляція у відповідь на законні рішення міжнародної спільноти», - так речник УПЦ КП архиєпископ Євстратій (Зоря) на своій сторінці у Facebook відреагував на сьогоднішнє рішення Синоду РПЦ про розрив євхаристійного спілкування зі Вселенським Патріархатом.

«Патріарх Кирил з 1991 р. особисто є архітектором розділення Української Церкви. Тому йому важко визнати провину за 27 років хибної діяльності, яка затягла всю Повноту Православ‘я у конфлікт. Але після нього ситуація рано чи пізно буде вилікувана і РПЦ повернеться у спілкування. Тепер перед всіма, належними до МП в Україні, постає питання: Йти разом з РПЦ у розділення чи залишатися в єдності зі Вселенським Православ‘ям - через Помісну Українську Церкву?», - наголосив речник УПЦ КП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73063/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бездепозиты и онлайн казино с украинской пропиской рекламирует портал Playmaxima Сервис бытовых услуг Master911 Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Вулкан игровые автоматы на деньги — только для смелых Выбираем качественные часы - Rolex Daytona

Публикации