Силовики РФ увірвалися в кримську мечеть

12.10.2019 23:10 0

Російські силовики зі зброєю і в масках приїхали в мечеть села Курци Сімферопольського району під час п'ятничної молитви, щоб перевірити електролічильники.Про це повідомляє в Facebook "Кримська солідарність".

"За повідомленням місцевих жителів, до мечеті с. Курци (Сімферопольський район) під'їхали представники силових структур", - пише "Кримська солідарність", уточнивши, що приїхали вони на двох " Газелях" і бронеавтомобілі "Тигр" і "Патріот".

За даними активістів "Кримської солідарності", силовики повідомили парафіян мечеті, що причиною їх візиту в мечеть була перевірка електролічильників та документів на оформлення землі.

“Тепер виходить наші лічильники буде перевіряти ОМОН з масками і автоматами. Таке тепер у нас Крименерго", - сказав у відеоповідомленні активіст "Кримської солідарності".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/freedom_of_conscience/77422/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать Смогут ли Flutter Entertainment и Stars Group создать общий бизнес? Компания, завоевавшая доверие азартных игроков! Выбрать спиннинг Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид

Публикации