Священик УПЦ (МП) освятив центр особливого призначення Чорноморського флоту РФ

29.10.2017 16:14 9

Священик УПЦ (МП) освятив центр особливого призначення Чорноморського флоту РФ

13 жовтня в окупованому Росією Севастополі клірик Сімферопольської єпархії УПЦ (МП), помічник начальника відділення по роботі з віруючими військовослужбовцями відділу по роботі з особовим складом Чорноморського флоту РФ протоєрей Василь Гумаров звершив освячення підрозділу Чорноморського флоту особливого призначення, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт благочиння.

Після молебню отець Василь окропив святою водою службові приміщення частини, а також бойову і спеціальну техніку.

Напередодні, 10 жовтня, в Сімферополі, в єпархіальному управлінні під головуванням керівника єпархіального відділу по роботі з військовослужбовцями протоєрея Димитрія Кроткова, відбулися збори духовенства Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ (МП0, які опікуються російськими військовими і силовими структурами Криму і Севастополя.

Севастопольське благочиння представляли помічник благочинного по роботі з правоохоронними органами протоєрей Олексій Петренко, помічник командувача кримським з'єднанням ППО по роботі з віруючими військовослужбовцями єрей Олександр Рева, настоятель храму св. прав. Феодора Ушакова при ЧВВМУ ім. П. Нахімова протоєрей Ігор Тишкевич.

На зборах обговорювалися питання, що стосуються духовної опіки військовослужбовців і співробітників силових структур, а також взаємодія священиків єпархії з військовими і правоохоронцями, спільні заходи та інші питання.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/68791/

Следующая новость
Предыдущая новость

Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин Полиграфические услуги в Алматы – быстро, качественно, недорого Купить зажигалку зиппо на bird.in.ua Музыка группы Король и Шут Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности

Публикации