Саєнтологи Києва відзначили день народження свого засновника

21.03.2018 0:05 6

Саєнтологи Києва відзначили день народження свого засновника

17 березня в Києві в Церкві Саєнтології відзначали день народження її засновника Л. Рона Хаббарда. Більше 200 людей зібралося на це свято. Воно проходило у цей самий час і в інших містах України, де є Церкви Саєнтології, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

У програмі був показ фільму, запис великого свята з Лос-Анджеліса, де його відзначали у материнській Церкві Саєнтології (була визнана релігією і зареєстрована як Церква у 1954 році) і розповідали про новини саєнтології. Найбільша новина – це запуск каналу мовлення – що стартував 13 березня на честь дня народження Хаббарда.
В Україні вже багато людей скачали цифровий додаток і можуть дивитися канал на мобільних пристроях з субтитрами – транслюються не проповіді, а передачі, які показують саєнтологію зсередини, а також її соціальні проекти.
У фільмі також були показані інтерв’ю з тими, хто знав особисто і працював з Хаббардом. Вони відзначали його працездатність, різносторонність: він був капітаном, членом Клубу мандрівників, письменником (обраний головою гільдії письменників Нью-Йорку у 1935 році), фотографом, пілотом. Свої праці він залишив людям у багатьох книгах, лекціях, конгресах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/nrm/70507/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стулья для столовой Принципы гармонии в жизни Достойная старость в специализированном пансионате Большой выбор качественных диванов по выгодным ценам в Тернополе Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка

Публикации