Росія намагається ізолювати Православну Церкву України, – митрополит Епіфаній

26.05.2019 15:40 15

Росія намагається ізолювати Православну Церкву України, – митрополит Епіфаній

Росія усіма способами намагається ізолювати ПЦУ, перешкодити її визнанню з боку інших Помісних Церков та посіяти розбрат між православними українцями. Агресора тішить, коли в Українській Церкві трапляється якась прикрість.

Таку думку висловив предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній, передає 24 канал з посиланням на прес-службу Церкви.

Досягненню повного єднання всіх українців навколо Київського престолу на сьогодні заважає і та частина українського православ'я, що не усвідомлює руйнівної сили перебування в духовній залежності від північного сусіда, який усіма способами намагається ізолювати ПЦУ, перешкодити її визнанню та посіяти розбрат між православними українцями, – наголосив він.

Також митрополит Епіфаній додав, що зараз особливо важливо і українському духівництву, і вірянам зберігати єдність.

"Нам треба зберігати єдність поміж собою – єпископами, кліриками і мирянами. Прикладом такого єднання з нашого боку ми спонукатимемо наших братів із Московського Патріархату до усвідомлення потреби мати в Україні єдину Православну Церкву і до реальних кроків у цьому напрямку", – заявив митрополит.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/75949/

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков 434 місіонери-п'ятидесятники з України служать у шести країнах світу Большой выбор удобрений для клубники Провайдер, который предоставляет качественные услуги Огромный выбор рюкзаков для украинцев

Публикации