Російські спецслужби платять дві тисячі доларів за підпал церков УПЦ МП - СБУ

10.02.2019 6:11 3

Російські спецслужби платять дві тисячі доларів за підпал церков УПЦ МП - СБУ

Російські спецслужби платять дві тисячі доларів за підпал церков УПЦ МП- СБУ

Спецслужби Росії та псевдослужби незаконних бандформувань на Донбасі намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні підпалами храмів УПЦ Московського Патріархату.

Про це повідомляє прес-центр СБУ, інформує ТСН.

"Співробітники СБУ встановили, що спецслужби РФ та підпорядковані їм "МГБ ЛНР/ДНР" здійснюють пошук виконавців, які за дві тисячі доларів США готові вчинити підпали культових споруд УПЦ МП. За умови надання в якості звіту відеозапису злочинних дій, зловмисник пообіцяв надіслати дві тисячі доларів США на картковий рахунок, відкритий в одному з українських банків", - йдеться у повідомленні.

До українських службовців потрапили матеріали розмови між замовником і ймовірним виконавцем. Куратори розповідають, що треба зняти на відео 10 секунд горіння, намалювати певні символи, а також не брати з собою телефон із сім-картою і увімкнути авіарежим. Церква обов'язково має бути Московського патріархату, проте не обов'язково спалювати повністю, достатньо, щоб просто загорілася.

СБУ вже попередила спробу підпалу культової споруди, проте вербування російськими спецслужбами продовжуються.

Нагадаємо, у грудні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв, що церковна тема може бути використана Росією не тільки в пропаганді, а й у провокаціях на території України під час підготовки до виборів президента.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/74646/

Следующая новость
Предыдущая новость

Всегда говори «Да» Достойная старость в специализированном пансионате Сочетание цветов в одежде Технологическая оснастка по лучшим ценам Только наша тонировка авто в Киеве позволит вам кардинально изменить внешний вид вашего автомобиля

Публикации