Під час благодійного обіду з Папою Римським втекли двоє ув’язнених

12.10.2017 21:07 6

Двоє ув’язнених італійської в’язниці втекли під час благодійного обіду з Папою Римським Франциском. Особи втікачів і злочини, за які вони відбували покарання, поки не повідомляються, проте відомо, що вони вважаються соціально небезпечними рецидивістами.

Як інформують місцеві ЗМІ, інцидент стався 8 жовтня під час візиту понтифіка в Болонью, – повідомляють РІА Новини.

У програмі візиту понтифіка значився обід за участю тисячі осіб: безхатченків, малозабезпечених, іммігрантів і ув’язнених місцевих виправних установ. Після закінчення заходу керівництво одного з них недорахувалася двох підопічних.

З’ясувалося, що на обід вони навіть не потрапили. Чоловіки, обидва родом з Неаполя, «випарувалися» після того, як відвернули увагу волонтерів, що працювали на обіді, які супроводжували гостей на місце.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68583/

Следующая новость
Предыдущая новость

П'ятидесятники України апробують нову навчальну програму для місіонерів Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок

Публикации