Під час благодійного обіду з Папою Римським втекли двоє ув’язнених

12.10.2017 21:07 9

Двоє ув’язнених італійської в’язниці втекли під час благодійного обіду з Папою Римським Франциском. Особи втікачів і злочини, за які вони відбували покарання, поки не повідомляються, проте відомо, що вони вважаються соціально небезпечними рецидивістами.

Як інформують місцеві ЗМІ, інцидент стався 8 жовтня під час візиту понтифіка в Болонью, – повідомляють РІА Новини.

У програмі візиту понтифіка значився обід за участю тисячі осіб: безхатченків, малозабезпечених, іммігрантів і ув’язнених місцевих виправних установ. Після закінчення заходу керівництво одного з них недорахувалася двох підопічних.

З’ясувалося, що на обід вони навіть не потрапили. Чоловіки, обидва родом з Неаполя, «випарувалися» після того, як відвернули увагу волонтерів, що працювали на обіді, які супроводжували гостей на місце.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68583/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые автоматы: особенности разных категорий! Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Монастир на Франківщині перейшов під юрисдикцію Київського Патріархату Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч

Публикации