Путівник по Храмовій горі Єрусалима видано українською

20.07.2017 10:18 0

Відомий путівник Меира Антапольского по Храмовій горі Єрусалима виданий в Україні за підтримки «Асоціації єврейських організацій і громад (Вааду) України» київським видавництвом «Дух i Лiтера» українською мовою, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Djc.com.ua.

Раніше путівник Антапольского, підготовлений до друку ізраїльською організацією «Місце зустрічі», був представлений на трьох інших мовах, причому в російській версії він називався «Восхождение». Українське видання отримало назву «Сходження».
Книга включає коротку історичну, туристичну та релігійну інформацію. Її особливістю є орієнтація не тільки на всіх читачів, які цікавляться найсвятішою частиною Старого міста Єрусалима, а й приділяється особлива увага до єврейської релігійної традиції.
Меїр Антапольский, в минулому москвич, а нині житель поселення Нокдім, в Гуш-Еціон на краю Іудейській пустелі, лікар в єрусалимської лікарні «Хадасса», активіст в квуці «Місце зустрічі», яке очолює його дружина Ганна, і в якій Меїр, зокрема, відповідає за все, пов'язане з Храмової горою. Автор текстів, що розміщуються на популярних ресурсах, таких як «Джуіш.ру», «Майдан.орг» і «Шакшука».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ Доступный и быстрый ремонт компьютеров Скачать спокойную музыку для фона Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство» Минеральные удобрения для цветоводства и сельского хозяйства

Публикации