Предстоятель УПЦ (МП) помолився за мир з дипломатами православних країн

26.02.2018 9:55 6

Предстоятель УПЦ (МП) помолився за мир з дипломатами православних країн

У першу неділю Великого посту, 25 лютого, Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив чин Торжества Православ’я та Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

На богослужінні з нагоди святкування Торжества Православ’я були присутні представники Посольств іноземних православних держав в Україні: Болгарії, Греції, Македонії, Молдови, Росії, Румунії та Сербії, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

“Нехай Господь допоможе нам мужньо берегти чистоту Православної віри”, – побажав митрополит.

Під час Літургії прозвучала молитва про мир в Україні. Митрополит Онуфрій привітав присутніх за богослужінням Послів та представників Посольств країн, більшість населення яких сповідує Православну віру.

"Цьогорічне свято Торжества Православ’я – це свято для православних народів усіх наших країн. Ваша присутність на сьогоднішній Божественній Літургії в цій святій Лаврі і наша спільна молитва – це прояв соборності нашої Святої Православної Церкви, це свідчення нашої єдності і підтвердження того, що всі ми сповідуємо одну віру. Наші народи належать до різних Помісних Православних Церков, але всі наші Помісні Церкви разом становлять Єдину Церкву Христову. Цьогорічне свято – це свято тріумфу Церкви. Саме так назва цього свята звучить грецькою мовою – Тріумф Православ’я! Це свято перемоги Церкви над розколами і єресями", - зазначив митрополит Онуфрій.

“Переживаючи сьогодні складні часи в нашій історії, ми сердечно вдячні вам, вельмишановні панове дипломати, за підтримку і солідарність з нашим віруючим народом. У свою чергу від імені духовенства та вірних Української Православної Церкви молитовно бажаю всім православним народам благословіння Божого, благоденства, миру і процвітання!” – побажав на завершення Митрополит Онуфрій.

Серед дипломатів були представники Посольств Болгарії, Греції, Македонії, Молдови, Росії, Румунії та Сербії: радник Посольства Республіки Болгарії в Україні – пані Стояна Русинова, Посол Грецької Республіки в Україні Георгіос Пукаміссас з дружиною, Посол Республіки Македонія в Україні – Столе Змейкоскі, Посол Республіки Молдова в Україні – Руслан Болбочан, Тимчасовий повірений Російської Федерації в Україні – О. П. Лукашик, представник Посольства Румунії в Україні – Космін Чіпріан Журка, Посол Республіки Сербія в Україні – Раде Булатович.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/70220/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Учим английский на солнечной Мальте Ассортимент игровых машин на любой вкус На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Где купить православные четки из настоящего камня?

Публикации