Предстоятель УПЦ (МП) помолився за мир з дипломатами православних країн

26.02.2018 9:55 6

Предстоятель УПЦ (МП) помолився за мир з дипломатами православних країн

У першу неділю Великого посту, 25 лютого, Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив чин Торжества Православ’я та Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

На богослужінні з нагоди святкування Торжества Православ’я були присутні представники Посольств іноземних православних держав в Україні: Болгарії, Греції, Македонії, Молдови, Росії, Румунії та Сербії, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

“Нехай Господь допоможе нам мужньо берегти чистоту Православної віри”, – побажав митрополит.

Під час Літургії прозвучала молитва про мир в Україні. Митрополит Онуфрій привітав присутніх за богослужінням Послів та представників Посольств країн, більшість населення яких сповідує Православну віру.

"Цьогорічне свято Торжества Православ’я – це свято для православних народів усіх наших країн. Ваша присутність на сьогоднішній Божественній Літургії в цій святій Лаврі і наша спільна молитва – це прояв соборності нашої Святої Православної Церкви, це свідчення нашої єдності і підтвердження того, що всі ми сповідуємо одну віру. Наші народи належать до різних Помісних Православних Церков, але всі наші Помісні Церкви разом становлять Єдину Церкву Христову. Цьогорічне свято – це свято тріумфу Церкви. Саме так назва цього свята звучить грецькою мовою – Тріумф Православ’я! Це свято перемоги Церкви над розколами і єресями", - зазначив митрополит Онуфрій.

“Переживаючи сьогодні складні часи в нашій історії, ми сердечно вдячні вам, вельмишановні панове дипломати, за підтримку і солідарність з нашим віруючим народом. У свою чергу від імені духовенства та вірних Української Православної Церкви молитовно бажаю всім православним народам благословіння Божого, благоденства, миру і процвітання!” – побажав на завершення Митрополит Онуфрій.

Серед дипломатів були представники Посольств Болгарії, Греції, Македонії, Молдови, Росії, Румунії та Сербії: радник Посольства Республіки Болгарії в Україні – пані Стояна Русинова, Посол Грецької Республіки в Україні Георгіос Пукаміссас з дружиною, Посол Республіки Македонія в Україні – Столе Змейкоскі, Посол Республіки Молдова в Україні – Руслан Болбочан, Тимчасовий повірений Російської Федерації в Україні – О. П. Лукашик, представник Посольства Румунії в Україні – Космін Чіпріан Журка, Посол Республіки Сербія в Україні – Раде Булатович.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/70220/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заработать на бинарных опционах без риска Качественные металлопластиковые окна от бренда Rehau Качественная раскрутка сайтов с гарантией результата Газорегуляторный пункт от компании EKOIN Громкая новинка от Gucci: свитер-балаклава

Публикации