Представники УПЦ (МП) знову повезли на Фанар підписи проти автокефалії

30.05.2018 22:03 18

Представники УПЦ (МП) знову повезли на Фанар підписи проти автокефалії

Віряни УПЦ (МП) на чолі з вікарієм Рівненської єпархії єпископом Пименом (Воятом) 21-26 травня здійснили паломництво по святих містах Константинополя, Ізміра, Ефеса. Вони зустрілися з представником Константинопольського Патріарха і передали звернення від 50 тисяч віруючих прти автокефалії Української Церкви.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

«Ми, представляючи волю священства, чернецтва та мирян нашої Церкви, які сподіваються, що церковне питання в Україні буде вирішено канонічним шляхом, шляхом, який встановили апостоли і Отці святої Церкви, передали письмове звернення Константинопольському Патріарху, — розповів єпископ Пимен».

Нагадаємо, що це вже не перша поїздка з валізами представників УПЦ (МП) до Стамбулу. Перший раз пакунки з підписами на Фанар возила політичниий діяч - голова партії «Солідарність жінок України» Галина Суменкова та двоє супроводжуючих осіб. Тоді вони передали 10 тисяч звернень від вірян УПЦ (МП).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/71296/

Следующая новость
Предыдущая новость

Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Космолот онлайн — лотоматы и живое казино Полный спектр ритуальных услуг от «Орг-Ритуал» 10 простых способов улучшить интерьер квартиры У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому

Публикации