Представники УПЦ (МП) взяли участь у презентації першої десятки Опозиційного блоку

14.06.2019 1:19 3

10 червня Опозиційний блок, колишня "Партія регіонів", презентував свою першу десятку. Подія називалась «Форум об'єднаних опозиційних сил "Довіряй справам"».

Мова про об'єднання там не випадкова, адже перед президентськими виборами в Опоблоці відбувся певний розкол, інформує Сerkvarium.

До першої десятки увійшли всі "православні" політики, які лобіюють інтереси Московського Патріархату в Україні: Вадим Новинський, Євген Мураєв, Олександр Вілкул, Геннадій Кернес, Геннадій Труханов та інші.

Присутніми у залі були два представники Московського Патріархату - настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Чорнобильський Павел (Лебедь) та митрополит Запорізький Лука (Коваленко).

Перед президентськими виборами з боку УПЦ МП лунало "ми поза політикою, тому що ми - Церква". І ось впливові єрархи Московського Патріархату в Україні відкрито своєю присутністю агітують за Опоблок.

Нещодавно представник Опоблоку Вадим Новінський виступив проти низки законів - про українську мову, "церковні" закони та декомунізацію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76150/

Следующая новость
Предыдущая новость

Справка 302 н для трудоустройства Илюха-решает: справимся с любыми задачами и упражнениями Онлайн-обучение на музыкальных инструментах Использование микротоков для лица Преимущества развивающих деревянных игрушек

Публикации