Посол США обговорив «українське питання» з главою Елладської Церкви

31.05.2018 12:13 0

Посол США обговорив «українське питання» з главою Елладської Церкви

Посол США в Афінах Джефрі Пайєтт 29 травня зустрівся з Предстоятелем Елладської Православної Церкви архиєпископом Єронімом, повідомляє грецьке видання Ромфея.

Сторони обговорили питання Православної Церкви в Україні, ситуацію довкола офіційної назви Македонії, а також загальні питання Південно-Східної Європи. Нагадуємо, що призначення в Афіни Пайєтт працював послом в Києві.

Посол заявив, що «Православна Церква може внести вирішальний внесок у справу миру і примирення між народами». Архиєпископ Єронім зі свого боку підкреслив, що усі сторони, залучені до українського питання, мають продемонструвати відповідну увагу на це. Щодо Македонії, то до прийняття остаточного рішення, вони мають почути всі пропозиції.

Нагадаємо, грецькі єпископи не сприймають взагалі використання слова «Македонія» своїми сусідами, а єпископи з Охрида не готові поступатися цією назвою, бо це для них питання ідентичності.

Також ще раніше представники Константинопольського Патріархату вже відвідували Елладську Церкву, де обговорювали українське питання. Зустрічався з архиєпископом Єронімом також і посол Росії у Греції Андрій Маслов. Є інформація, що посол говорив про зацікавленість Кремля в українському церковному питанні, «зазначивши, що для його уряду це не лише церковне питання».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/71314/

Следующая новость
Предыдущая новость

Хороший массаж по доступной цене Практичные и качественные шкафы-купе от производителя Оригинальные изделия Adidas Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию

Публикации