Порошенко і Гройсман відвідали молитовний сніданок в Українському домі

31.05.2018 14:24 21

Порошенко і Гройсман відвідали молитовний сніданок в Українському домі

Президент Петро Порошенко і прем'єр Володимир Гройсман виступили на сьомому Національному молитовному сніданку, приуроченому до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Захід, який організовує нардеп Павло Унгурян, проходить у Національному центрі "Український дім", повідомляє LB.ua.

У ньому також беруть участь секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, керівники українських Церков, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, народні депутати, дипломати, керівники закордонних дипломатичних місій.

Серед гостей сніданку - голлівудський актор Стівен Болдуїн (брат Алека Болдуїна). Усього для участі в заході запрошено близько 700 гостей із 15 країн.

Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, чиновників, бізнесменів є традиційними в багатьох демократичних країнах. 60 років такі молитовні сніданки проходять у Конгресі США, Європарламенті, в Німеччині, Норвегії та інших країнах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71317/

Следующая новость
Предыдущая новость

Христианские календари на 2021 год Преимущества гидравлических кресел в салоне красоты Превосходства микрокредита онлайн в Украине Быстрые беспроцентные онлайн кредиты для всех Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ

Публикации