Порошенко: Україна «дуже-дуже близька» до отримання томосу про автокефалію

17.05.2018 11:43 3

Порошенко: Україна «дуже-дуже близька» до отримання томосу про автокефалію

"Третє чого я хочу – це єдиної помісної православної української церкви", – заявив він.
На переконання глави держави, Україні не потрібні чотири різні Православні Церкви, щоб люди не стояли перед вибором: канонічна ця церква чи ні.
"Ключова позиція – це повинна бути українська церква, яка не керується з боку держави-агресора і в якій не славословлять окупантів, в якій не відмовляються відспівувати наших героїв", – підкреслив Порошенко.
При цьому президент подякував церковним ієрархам та народним депутатам, які підтримали його звернення до Вселенського патріарха про надання томосу на автокефалію Православної Церкви в Україні.
"Треба молитися за мир і треба молитися і боротися, щоб Господь послав нам нарешті єдину церкву через понад 300 років її відсутності в Україні, тому що сказано в Писанні, що кожна територія, кожен народ має право на свою церкву. Українці століттями мріяли повернути її. Хочу підкреслити, ми зараз знаходимося дуже-дуже близько від здійснення цієї мрії", – заявив він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП обговорив питання співпраці з Управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде Домашние животные - большая ответственность Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у?

Публикации