Понад 90% мусульман - кримських татар проігнорували незаконні вибори президента РФ в Криму

21.03.2018 10:24 0

Понад 90% мусульман - кримських татар проігнорували незаконні вибори президента РФ в Криму

Понад 90% мусульман - кримських татар проігнорували незаконні вибори президента РФ в Криму, продемонструвавши свій патріотизм як громадяни України. На цьому наголосив шейх Саїд Ісмагілов - муфтій Духовного управління мусульман України "УММА" під час круглого столу в Укрінформі.

"Патріотизм мусульман України був просто вражаюче продемонстрований 18 березня в окупованому Криму, де понад 90 відсотків мусульман - кримських татар не пішли на протизаконні вибори, просто їх проігнорували. Такий месидж, така демонстрація позиції мусульман України гідна поваги", - підкреслив Ісмагілов.

Він зазначив, що мусульмани в Україні в домінуючій більшості бажають міжрелігійного діалогу і миру, взаєморозуміння та спільного подолання фобій і дискримінації.

"Це абсолютно принципова позиція мусульман України", - наголосив Ісмагілов.

Як відомо, 18 березня в окупованому Криму були незаконно організовані вибори президента РФ.

В ООН зробили заяву у зв'язку з незаконними виборами президента РФ в окупованому Росією Криму і нагадали, що підтримують територіальну цілісність України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70523/

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальные женские сапоги на сайте Каталог экипировки для занятий спортом Православные ресурсы Диагностика и ремонт турбины любой сложности Памятники любой сложности и цены

Публикации