Понад 90% мусульман - кримських татар проігнорували незаконні вибори президента РФ в Криму

21.03.2018 10:24 0

Понад 90% мусульман - кримських татар проігнорували незаконні вибори президента РФ в Криму

Понад 90% мусульман - кримських татар проігнорували незаконні вибори президента РФ в Криму, продемонструвавши свій патріотизм як громадяни України. На цьому наголосив шейх Саїд Ісмагілов - муфтій Духовного управління мусульман України "УММА" під час круглого столу в Укрінформі.

"Патріотизм мусульман України був просто вражаюче продемонстрований 18 березня в окупованому Криму, де понад 90 відсотків мусульман - кримських татар не пішли на протизаконні вибори, просто їх проігнорували. Такий месидж, така демонстрація позиції мусульман України гідна поваги", - підкреслив Ісмагілов.

Він зазначив, що мусульмани в Україні в домінуючій більшості бажають міжрелігійного діалогу і миру, взаєморозуміння та спільного подолання фобій і дискримінації.

"Це абсолютно принципова позиція мусульман України", - наголосив Ісмагілов.

Як відомо, 18 березня в окупованому Криму були незаконно організовані вибори президента РФ.

В ООН зробили заяву у зв'язку з незаконними виборами президента РФ в окупованому Росією Криму і нагадали, що підтримують територіальну цілісність України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70523/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить носки оптом Оригинальные швейцарские часы от проверенных брендов Икона стиля суб культуры Fred Perry Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини

Публикации