Патріарх Філарет: Європа не побудує за нас успішну Україну

10.12.2017 13:03 3

Патріарх Філарет: Європа не побудує за нас успішну Україну

Україна хоче увійти до Європейського Союзу, але це не є нашою самоціллю, оскільки будувати нову державу українцям треба самим.

Про це заявив у виступі на національному форумі «Трансформація України» Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет, повідомляє Укрінформ.

«Ми всі хочемо увійти в європейську сім'ю держав, але не для того, щоб Європа навчила нас, як треба будувати державу. Ніхто за нас нічого не зробить. Ми, українці, повинні самі, але з їх допомогою, створити таку систему, яка давала б Україні можливість увійти в Європейський Союз»,- сказав Філарет.

Водночас він зауважив що членство в ЄС не є нашою самоціллю.

«Ми хочемо увійти туди, щоб узяти від нього все краще - свободу, демократію, добробут людей. Але створити таку державу повинні ми самі»,- підкреслив предстоятель УПЦ КП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69318/

Следующая новость
Предыдущая новость

Конструкция арочного металлодетектора Большой выбор красивых и долговечных кроваток в интернет-магазине detyam-shop.com.ua Митрополит УПЦ, який активно співпрацює з владою "ЛНР", каже, що це "провокація" Казино, которое не может вам не понравиться Самый большой выбор напольных покрытий со скидками

Публикации