Патріарх Філарет нагородив орденом віце-президента Європарламенту

03.05.2018 19:53 3

Патріарх Філарет нагородив орденом віце-президента Європарламенту

Патріарх УПЦ КП Філарет нагородив першого віце-президента Європарламенту Мейрід Макгіннес орденом святого Володимира ІІІ ступеня.

Церемонія нагородження пройшла у Брюсселі під час міжнародної конференції "Україна за часів незалежності: погляд Православної Церкви Київського Патріархату на суспільство, що змінюється", у середу в Європарламенті, повідомляє Укрінформ.

"Ця нагорода присуджується за видатні досягнення у підтримці християнсько-демократичних цінностей в Європі та у світі, а також України на шляху її повернення до європейської родини, за культурний і міжрелігійний діалог, за підтримку співпраці УПЦ КП з Європарламентом", - йдеться у рішенні Патріарха Філарета.

Патріарх відзначив, що церковний орден св. Володимира є символом європейської України.

У свою чергу перший віце-президент Європарламенту Макгіннес висловила переконання, що Українська Православна Церква Київського Патріархату разом з іншими Церквами відіграє важливу роль для консолідації суспільства у державі.

Вона наголосила, що в Україні забезпечено високий рівень свободи релігій, а, відтак, українці саме Церкві довіряють найбільше.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/71014/

Следующая новость
Предыдущая новость

Все сауны и бани вашего города Счастливый билет Купить террариум можно и в интернет магазине Пасхальное воскресенье. Светлый праздник для всей семьи Лотерея Космолот - лучшие онлайн развлечения на ptclick.com.ua

Публикации