Патріарх Філарет нагородив орденом благодійника зі Швеції

20.05.2018 10:37 3

Патріарх Філарет нагородив орденом благодійника зі Швеції

18 травня Патріарх Філарет зустрівся з Крістером Сегерівом із м. Хьор (Швеція), який упродовж кількох років за власні кошти оздоровлює дітей військовослужбовців, дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей.

Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ КП.

Крістер Сегерів зазначив, що з однодумнцями допомагає українським дітям з 90-их років: «Ми допомагаємо діткам з України починаючи з 1996-го року. У нас були в таборі дітки з Чорнобиля, серед яких дочка першого пожежника, який загинув там у чорнобильській зоні».

Предстоятель Київського Патріархату за допомогу українським дітям нагородив пана Крістера Сегеріва Орденом Святитетя Миколая Чудотворця.

«Це святий, який все життя своє і не тільки упродовж життя, а й тепер допомагає всім дітям. Я дуже вдячний вам за вашу діяльність. Ви є справжній християнин. Господь дав нам Заповідь: «Полюби ближнього як самого себе» і те, що ви робите – це ви виконуєте цю Заповідь Божу. Ми всі повинні виконувати цю заповідь і любити своїх ближніх, особливо дітей» – наголосив Патріарх Філарет.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/71190/

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация вывоза мусора контейнером Как проверить новые казино и почему нужно играть в клубе Вулкан Где купить справки и дипломы в Украине Красивую посуду - в каждый дом «Игродом» - большое количество игр для детей, в которые можно играть в режиме онлайн

Публикации