Патріарх УГКЦ передав монахам-студитам ікону, підписану митрополитом Андреєм Шептицьким

20.02.2019 7:59 0

Патріарх УГКЦ передав монахам-студитам ікону, підписану митрополитом Андреєм Шептицьким

Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав передав монастирю Студійського уставу УГКЦ в Обухові ікону Пресвятої Богородиці за підписом з датою митрополита Андрея Шептицького.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Існує дві ікони Пресвятої Богородиці за підписом митрополита Андрея Шептицького, які у 1914 році митрополит, перебуваючи на засланні в Курську, подарував двом священикам на знак того, що він живий.

Одна ікона була підписана для отця Івана Алексевича, а друга – для отця Мирона Горникевича.

Ці ікони пішли різними шляхами. Одна пізніше опинилася в руках Блаженнішого Святослава і стала основою панагії Глави Церкви. Друга досі перебувала в родині Горникевичів в Австрії.

Нещодавно родина Горникевичів вирішила передати свою ікону УГКЦ. Горникевичі мали тільки єдине прохання – щоб вірні могли її публічно вшановувати.

Родина попросила, щоб Глава Церкви сам визначив, куди передати ікону.

Патріарх Святослав прийняв рішення передати ікону монастирю Студійського уставу УГКЦ в Обухові. Таким чином сталася цікава подія – дві ікони Богородиці за підписом митрополита Шептицького далекого 1914 року в Курську зустрілися 15 лютого 2019 року в Обухові на Київщині.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/74770/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобные и теплые зимние куртки для мужчин Сучасні елеватори Азартные игры и священное писание Где заказать справку по форме 003 Лак для паркета от компании «Мастер Паркет»

Публикации