Патріарх Святослав очолить прощу до Крилоса

22.07.2019 21:39 0

Патріарх Святослав очолить прощу до Крилоса

3-4 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Глава УГКЦ. Цьогорічне паломництво присвячене 30-річчю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля. Про це повідомляє сайт Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Організатори прощі до Крилоса запланували традиційний піший хід паломників з Івано-Франківська, Калуша, Бурштина, а також виїзд колони велосипедистів із Голині. В усіх цих містах у суботу, 3 серпня, о 08:00 год., одночасно розпочнеться Божественна Літургія та благословення прочан у дорогу.

«Проща – це час, коли можна обдумати все життя, зупинитися, відчути спокій, через втому фізичну отримати духовної сили. Відкинути матеріальні справи хоч на ті кілька днів прощі – це віднайти в собі сили для боротьби за власну душу», - зазначає сайт.

Серед заходів цьогорічного паломництва передбачається перегляд документальної стрічки «Ті, що вірні», насичена молитовна програма з нічними чуваннями, які проводитимуть семінаристи, та цікава мистецько-євангелізаційна програма, яку вже підготувала Молодіжна комісія.

Кульмінаційним моментом молінь стане Архиєрейська Божественна Літургія, яку у неділю о 9:00 год. відслужить Патріарх УГКЦ Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/76584/

Следующая новость
Предыдущая новость

Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Преимущества покупки пластиковых окон с Алиас-Киев В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна» Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков!

Публикации