Папський Синод у Ватикані аплодував роботі УГКЦ з молоддю

10.10.2018 21:08 0

Папський Синод у Ватикані аплодував роботі УГКЦ з молоддю

Звертаючись до папи Римського та синодальних отців, глава УГКЦ звернув уваги на те, що Церква повинна навчити сучасну молоду людину молитися. “Пригадую, що хтось із синодальних отців кілька днів тому говорив про необхідність молитися за молодь. Я б хотів додати: потрібно молитися не лише за молодь, а й разом із молоддю. Ми бачимо, що серед молоді дуже сильно зростає ця потреба. У східному світі існує одна давня традиція: коли молода людина підходить до старця, то насамперед просить його, щоб він навчив її молитися”, - наголосив Святослав.
Він також розповів учасникам Синоду про дослідження, яке було проведено в усіх єпархіях УГКЦ в Україні та діаспорі. Завданням цього опитування було допомогти Церкві зрозуміти, хто, як і коли вчить молодь молитися.
“Ми відкрили для себе несподівану та досить тривожну реальність, - зауважив Святослав. - Виросли цілі покоління, які ніколи не бачили, щоб їхні батьки молилися. Деякі респонденти відповідали, що брали участь у богослужіннях, але ніколи не бачили, щоб священик молився сам або з ними. Більшість молоді відповідали, що навчилися молитися від своїх ровесників під час паломництв. Значна частина учасників опитування відповіла, що сьогодні є мало тих, хто зміг би навчити їх молитися”.
“Саме тому ми звернулися з проханням до наших монастирів та єпископів відкрити їхні доми та створити в них школи молитви для молоді”, - сказав предстоятель УГКЦ.
Він також подякував екуменічній спільноті Тезе, “яка стає молодіжним всесвітнім центром молитви для молоді, де створюється ціла культура молитви. Дякую за те, що організували ваші дні молитви у Львові (Україна), де ви створили атмосферу спільної молодіжної молитви католиків, православних і протестантів”.
Учасники Папського Синоду відреагували на виступ Глави УГКЦ гучними оплесками.

Нагадаємо, що екуменічну зустріч Тезе у Львові, про яку згадував Святослав, благословили єпископи УГКЦ, РКЦ та УПЦ (МП).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії Надежная и стильная Toyota – лучший выбор для города Кредит онлайн с плохой кредитной историей Как выбрать межкомнатные двери, включая модели скрытого монтажа

Публикации