Папа Римський молиться за успіх "нормандської зустрічі"

09.12.2019 22:19 0

Папа Римський молиться за успіх

Папа Римський Франциск висловив надію на те, що зустріч в "нормандському форматі" увінчається успіхом, і закликав молитися за це.

Про це понтифік заявив під час традиційної недільної проповіді на площі Святого Петра в Римі, повідомляє "Радіо Ватикану".

"Завтра в Парижі відбудеться зустріч президентів України, Росії та Франції і канцлера Німеччини, відома як "Нормандський формат", з метою пошуків вирішення болісного конфлікту, що вже роками триває в східній Україні. Супроводжую зустріч своєю молитвою, наполегливою молитвою, бо там потрібен мир, і вас запрошую вчиняти так саме, щоб ця ініціатива політичного діалогу призвела до миру в справедливості для цих територій та їхнього населення", - сказав понтифік.

Нагадаємо, зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії відбудеться в Парижі 9 грудня. Це - перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/78108/

Следующая новость
Предыдущая новость

Экспертная оценка антикварных вещей по фото Столешница из натурального камня Играть на выгодных условиях в Пин Ап казино Как обустроить узкую прихожую Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища

Публикации