Папа: Не забуваю про Україну, щоб її населення змогло досягнути мир

11.06.2019 23:10 6

Папа: Не забуваю про Україну, щоб її населення змогло досягнути мир

Папа Римський Франциск не забуває про Україну, намагаючись гуманітарною акцією полегшити її рани, викликані збройним конфліктом. Про це він говорив під час Асамблеї Ради організацій, що допомагають Східним Церквам, повідомляють Новини Ватикану.

Приймаючи 10 червня 2019 року учасників 92-ї пленарної асамблеї Ради організацій, що допомагають Східним Церквам (ROACO), Папа Франциск, серед іншого, наголосив: «І не забуваю про Україну, щоб змогло досягнути мир її населення, чиї рани, викликані конфліктом, я намагався полегшити благодійною ініціативою, якій сприяло багато церковних організацій».

Як відомо, протягом двох років в Україні тривала спеціальна гуманітарна акція «Папа для України», спрямована на допомогу тим, хто постраждали від воєнних дій на сході країни або стали внутрішніми переселенцями. Римський Архиєрей виділив на неї 16 мільйонів євро — плід збору пожертв у всіх католицьких храмах Європи та його особистої пожертви з власних фондів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/76124/

Следующая новость
Предыдущая новость

Рюкзаки для всей вашей семьи Выбираем кроссовки на года Последний айфон со скидкой Написание курсовой и отчету по практике Складний портативний зарядний пристрій

Публикации