Паломники-хасиди відвідають Буковину

04.04.2018 12:54 3

Паломники-хасиди відвідають Буковину

В Чернівецьку область 12-14 квітня приїде група паломників-хасидів з Канади, Великобританії, Ізраїлю та Сполучених Штатів Америки.

Паломники, як повідомляє інформаційне агентство АСС, відвідають Садгірську синагогу у м. Чернівцях і місце розташування старої синагоги у м. Вижниці. Питання, пов’язані із приїздом та перебуванням на території Чернівецької області групи паломників-хасидів 12-14 квітня обговорили на нараді з головою чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном.

За інформацією прес-служби облради, на нараді обговорили стан туристичної інфраструктури Вижницького району, розглянули орієнтовний план перебування делегації на теренах краю.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року у Чернівцях відкрили відреставровану знамениту Садгірську синагогу – резиденцію знаного у світі місцевого цадика. Історія цієї будівлі напряму пов’язана з історією династії цадиків із родини Фрідманів. На сьогодні династія Фрідманів налічує майже 400 сімей, які мешкають у США, Бельгії, Великій Британії і, звісно, Ізраїлі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/70709/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подарунок на добру згадку з гравіруванням Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО Как оформить займ онлайн в Украине Промышленные и пищевые заливные формы из силикона Кредит онлайн с плохой кредитной историей

Публикации