Очільник УПЦ МП Онуфрій скасував щорічну поїздку на Тернопільщину

10.02.2019 18:13 12

Очільник УПЦ МП Онуфрій скасував щорічну поїздку на Тернопільщину

Керівник Церкви Московського Патріархату в Україні вперше від свого обрання не приїхав на Тернопільщину у період Різдвяних свят. Про це повідомляє За Збречем.

Традиційно щороку у січні митрополит УПЦ МП Онуфрій влаштовував об’їзд єпархій Московської Церкви на Західній Україні, під час якого відвідував свято різдвяних колядок у Почаївській Лаврі.

У цьому ж році, вперше з часу обрання, очільник УПЦ МП зрадив своїй звичці. На думку видання, це не в останню чергу пов’язано із наданням Томосу про автокефалію Православній Церкві України. Саме на Західній Україні, куди так і не приїхав Онуфрій, церковні громади найактивніше виходять з Московського Патріархату. На Тернопільщині таких парафій уже більше десятка за нетривалий період, з часу надання Томосу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/74651/

Следующая новость
Предыдущая новость

Помощь в изучении английского Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков! Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Функциональная мебель: выбираем диван

Публикации