Німці не хочуть на законодавчому рівні запроваджувати мусульманські свята, - опитування

20.10.2017 2:33 6

Німці не хочуть на законодавчому рівні запроваджувати мусульманські свята, - опитування

Більшість німців (70,1%) висловилися проти пропозиції міністра внутрішніх справ Німеччини Томаса де Мезьєра на законодавчому рівні ввести мусульманські свята в окремих регіонах країни. Про це повідомляє УНІАН.

За даними опитування, з десяти німців кожен сьомий не хотів би введення мусульманських свят, на підтримку такого законодавчого заходу виступили лише 7,8%.

Опитування на замовлення таблоїду Bild проводилося з 13 по 16 жовтня, у ньому взяли участь 2011 осіб. Раніше міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр заявив про готовність обговорити запровадження мусульманських свят в окремих регіонах країни, за що піддався жорсткій критиці з боку власної партії - Християнсько-демократичного союзу (ХДС).

Підтримав позицію Томаса де Мезьєра Центрального комітет німецьких католиків (Zentralkomitee der deutschen Katholiken, ZdK).

"У мультирелігійному суспільстві в регіонах з високим числом благочестивих мусульман можна додати мусульманські свята, не змінюючи християнської традиції нашої країни", - заявив президент ZdK Томас Штернберг.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/social_questioning/68661/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление и установка памятников на могилу в Оренбурге Заходите на сайт казино Вулкан и играйте бесплатно Сеть магазинов качественных тканей и фурнитуры Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ Быстро займ в Одессе

Публикации