На Тернопільщині вірянин обікрав священика під час богослужіння

22.03.2019 9:40 0

Крадіжку майна інкримінують працівники поліції мешканцю Бережан. Чоловік вчинив злочин у храмі.

Як інформує сайт 0352 з посиланням на Національну поліцію у Тернопільській області, про зникнення мобільного телефону працівникам бережанської поліції повідомив сам потерпілий, місцевий священнослужитель. Чоловік зазначив, що залишив телефон у ризниці перед початком Літургії. Саме туди і навідався злодій.

Особу крадія поліцейські встановили. Ним виявився 42-річний мешканець райцентру. Чоловік безробітний, до церкви навідувався часто та й священик неодноразово допомагав прихожанину з харчами та навіть грошима. За милосердя та допомогу бережанчанин вирішив "віддячити" крадіжкою.

Вже під час Богослужіння зайшов непомітно до підсобного приміщення та забрав мобільний. Задумав підзаробити у легкий спосіб, то ж коли на мобільний подзвонили, аби встановити його місцезнаходження, вирішив вторгувати гроші за його повернення.

Однак розмовляти довелося вже з працівниками поліції. Зловмисник у скоєному зізнався. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/75148/

Следующая новость
Предыдущая новость

Джиу-джитсу как способ самозащиты Рискуйте и получайте множество призов Виртуальные слоты: «зеркало» в каждом клубе Vulkan Prestige Букет для невесты заказываем в интернет магазине Лечебный массаж Киев левый берег

Публикации