Народний депутат пропонує впливати на УПЦ (МП) економічними важелями

23.05.2018 19:05 9

Народний депутат пропонує впливати на УПЦ (МП) економічними важелями

"Церква – це величезна економічна машина з заробляння шалених грошей. Собівартість свічки у сотні разів менша, ніж її ціна. Таке буває тільки з наркотиками", - сказав він.
Якщо зайнятися питаннями економічної діяльності УПЦ (Московського Патріархату), її лояльність зразу змінилася б, вважає депутат. "В далекому 1999 році московська церква в Україні вирішила підтримувати комуніста Петра Симоменка на президентських виборах. Це дуже обурило тодішню владу, Леоніда Кучму. І через кілька тижнів після цієї заяви церкви на митниці при переході кордону затримали єпископа Житомирського. Він віз податі до Москви – кілька кілограмів золота. Їх конфіскували. Після цього російська церква несподівано стала підтримувати Кучму", - розповів Денисенко.
"Церковники ж мають право брати від усіх, це не злочин. Можливо є і нафтові гроші, і нарко-гроші. Бразильського бойовика Лусваргі затримали в Голосіївському районі в монастирі, який побудували на гроші "общака" міста Києва. Його засновником був відомий бандит Володимир Кисіль. Є інша історія. Дуже боюся, що протягом наступного року, очевидно, в південних областях, будуть вигадувати релігійні конфлікти і "гоніння" на російську церкву. Найближче до цього – Запорізька область. Пам'ятаємо, як там відмовились відспівувати хлопчика, хрещеного Київським патріархатом, інші моменти. Ці історії штучно розкручуються, щоб показати "гоніння" на себе. Це політтехнологія", - наголосив Вадим Денисенко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Перевозка умерших по Украине ВулканБет казино — что может предложить лидер рынка? Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» Очищение и минерализация воды

Публикации