Народний депутат пропонує впливати на УПЦ (МП) економічними важелями

23.05.2018 19:05 9

Народний депутат пропонує впливати на УПЦ (МП) економічними важелями

"Церква – це величезна економічна машина з заробляння шалених грошей. Собівартість свічки у сотні разів менша, ніж її ціна. Таке буває тільки з наркотиками", - сказав він.
Якщо зайнятися питаннями економічної діяльності УПЦ (Московського Патріархату), її лояльність зразу змінилася б, вважає депутат. "В далекому 1999 році московська церква в Україні вирішила підтримувати комуніста Петра Симоменка на президентських виборах. Це дуже обурило тодішню владу, Леоніда Кучму. І через кілька тижнів після цієї заяви церкви на митниці при переході кордону затримали єпископа Житомирського. Він віз податі до Москви – кілька кілограмів золота. Їх конфіскували. Після цього російська церква несподівано стала підтримувати Кучму", - розповів Денисенко.
"Церковники ж мають право брати від усіх, це не злочин. Можливо є і нафтові гроші, і нарко-гроші. Бразильського бойовика Лусваргі затримали в Голосіївському районі в монастирі, який побудували на гроші "общака" міста Києва. Його засновником був відомий бандит Володимир Кисіль. Є інша історія. Дуже боюся, що протягом наступного року, очевидно, в південних областях, будуть вигадувати релігійні конфлікти і "гоніння" на російську церкву. Найближче до цього – Запорізька область. Пам'ятаємо, як там відмовились відспівувати хлопчика, хрещеного Київським патріархатом, інші моменти. Ці історії штучно розкручуються, щоб показати "гоніння" на себе. Це політтехнологія", - наголосив Вадим Денисенко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие подвесные потолки Особенности складских тележек Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Купить зажигалку зиппо на bird.in.ua Жидкий лазер для депиляции

Публикации