Митрополит Іларіон (Алфєєв) лякає українських православних унією з католиками у разі отримання Томосу

30.05.2018 16:53 3

Митрополит Іларіон (Алфєєв) лякає українських православних унією з католиками у разі отримання Томосу

"У спробах створення Єдиної Помісної Церкви в Україні простежується в тому числі бажання залучити православних цієї країни в унію", - заявив 28 травня голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв) в інтерв'ю "Інтерфакс-релігії", повідомляє Портал-Credo.Ru.

"У риториці, пов'язаній з проектом так званої Єдиної Помісної Церкви України, дуже часто згадується ще одна група - це українські греко-католики, яких очолює архиєпископ Святослав Шевчук. Він неодноразово заявляв про свою підтримку проекту Єдиної Помісної Православної Церкви України, але говорив при тому , що єдність цієї Церкви має будуватися на наступнику святого апостола Петра, тобто на Римському Папі ", - стверджує Іларіон.

Іншими словами, продовжив він, це "не що інше, як спроба залучити православних України в унію".

"Тобто, по суті справи, за цим проектом стоять три сили: українська світська влада, розкольницький структури і греко-католики", - резюмував він.

Глава ВЗЦЗ МП в черговий раз заявив, що крім УПЦ (МП) в Україні немає і не може бути "канонічної православної Церкви".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/71306/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основы капитального ремонта в квартире Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Автобусные туры по Балтии и Скандинавии Профессиональный татуаж в Краснодаре

Публикации