Митрополит УПЦ (МП) на аеростаті “Росія” освятив Керченську протоку

09.05.2018 14:10 9

Митрополит УПЦ (МП) на аеростаті “Росія” освятив Керченську протоку

Під час перельоту на гігантському тепловому аеростаті “Росія” митрополит Феодосійський і Керченський УПЦ МП Платон освятив з повітря Керченську протоку. Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на РІА Новини.

Зокрема, зазначено, що гігантський тепловий аеростат Росія 6 травня здійснив переліт з Кубані до окупованого Криму. Організатором заходу Благодійним фондом святителя Луки повідомляється, що саме під час перельоту митрополит Феодосійський і Керченський УПЦ (МП) Платон освятив з повітря Керченську протоку.

За інформацією видання, літальний апарат стартував вранці з узбережжя неподалік порту Кавказ і, пропливши по повітрю над Кримським мостом, який будують окупанти, приблизно через годину приземлився у місті Керч.

Повітряну кулю прикрасили державним прапором Росії, прапорами всіх суб’єктів країни, зображенням орденів Перемоги і Вітчизняної війни. Подібний переліт через Керченську протоку став першим в історії і претендує на рекорд.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71090/

Следующая новость
Предыдущая новость

Твойслот как один из информационных азартных ресурсов Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности Зимняя женская обувь для вашего комфорта Отель для комфортного отдыха во Львове Заказать вскрытие замка в Киеве

Публикации