Металургам Кривого Рогу нав'язують підписні листи проти помісної Церкви

09.05.2018 13:10 0

Розпочату в УПЦ (МП) кампанію зі збору підписів проти української автокефалії намагаються перекинути на нецерковне середовище. В самій Wеркві рядові священики скаржаться на тиск з боку церковної адміністрації, яка нав'язує їм збір підписів, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Зокрема, за повідомленням депутата міськради Кривого Рогу Миколи Колесника менеджери компанії "Метінвест" (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) обходять підлеглих з друкованими зверненнями до Вселенського патріарха Варфоломія проти надання автокефалії Українській Церкві.
"Отримав інформацію про те що керівники середньої ланки обходять підлеглих з заявами (уже надрукованими), це звернення від УПЦ (МП) про заборону автокефалії Української Wеркви." Наполегливо пропонують "заповнити і підписати, відразу забирають і звітують вищому керівництву", - цитує депутата Еspreso.tv.
За його словами, підписні листки бачили на Центральному та Південному гірничо-збагачувальних комбінатах.
"Такі" звернення "вже гуляють по цехам ЦГЗК і ПГЗК", - підкреслив Колесник і додав фото підписного листа, який отримав від метулургів.
Власниками "Метінвесту" є Рінат Ахметов і Вадим Новинський. Останній є найбільшим меценатом УПЦ (МП).
У повідомленні також йдеться про те, що редакція порталу "Релігія в Україні" отримала з рук церковнослужителя УПЦ (МП) звернення до президента України, віруючих та громадськості, в якому схвалюється прагнення об’єднатися в єдину помісну Церкву попри нав'язування адміністрацією УПЦ (МП) протилежної думки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71089/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн кредиты на любые нужды украинцев Вышиванки для каждого Онлайн кредитование от компании Shvidkokredit Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч

Публикации