Люди із синдромом Дауна молилися у Києво-Печерській лаврі

24.03.2018 15:54 12

Люди із синдромом Дауна молилися у Києво-Печерській лаврі

У Міжнародний день людини з синдромом Дауна, який відзначається 21 березня, Києво-Печерська лавра прийняла людей з синдромом Дауна. У цей день був відслужений молебень перед частинкою мощей преподобного Агапіта Печерського, яка була виставлена у Хрестовоздвиженському храмі спеціально до приїзду гостей.

Про це повідомляється УНІАН з посиланням на сайт обителі.

"З радістю приймала братія соціального відділу пацієнтів Психоневрологічного диспансеру № 4 м. Києва. З дитячою безпосередністю і благоговінням гості слухали архімандрита Гліба, якому допомагав ієродиякон Філарет. Всіх окропили святою водою, подарували іконки, лаврський шоколад, священнослужителі закликали не залишати добру традицію відвідин святої обителі в дні Великого посту", - повідомляється на сайті Києво-Печерської лаври.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/70570/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор способа печати этикеток Солнцезащитные очки для будущего лета Игровые автоматы X-казино Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Хотите купить пластиковые окна в Одессе? Обращайтесь в компанию «Алиас-Одесса»!

Публикации