Люди із синдромом Дауна молилися у Києво-Печерській лаврі

24.03.2018 15:54 12

Люди із синдромом Дауна молилися у Києво-Печерській лаврі

У Міжнародний день людини з синдромом Дауна, який відзначається 21 березня, Києво-Печерська лавра прийняла людей з синдромом Дауна. У цей день був відслужений молебень перед частинкою мощей преподобного Агапіта Печерського, яка була виставлена у Хрестовоздвиженському храмі спеціально до приїзду гостей.

Про це повідомляється УНІАН з посиланням на сайт обителі.

"З радістю приймала братія соціального відділу пацієнтів Психоневрологічного диспансеру № 4 м. Києва. З дитячою безпосередністю і благоговінням гості слухали архімандрита Гліба, якому допомагав ієродиякон Філарет. Всіх окропили святою водою, подарували іконки, лаврський шоколад, священнослужителі закликали не залишати добру традицію відвідин святої обителі в дні Великого посту", - повідомляється на сайті Києво-Печерської лаври.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/70570/

Следующая новость
Предыдущая новость

Необычные люстры с абажуром европейского качества Оригинальная одежда Bad Boy Берите автомобили во временное пользование Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Средство для безопасного и быстрого похудения

Публикации