Львівська облрада не підтримала ідею зробити християнську етику обов'язковою у школах

20.06.2018 12:23 9

Львівська облрада не підтримала ідею зробити християнську етику обов'язковою у школах

Львівській обласній раді не вистачило голосів для ухвалення звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України з приводу викладання предмету «Християнська етика» як обов’язкового предмету в навчальних закладах.

За проголосував 41 депутат, утрималось чотири, не голосували – 19.

У тексті звернення зазначається, що християнське виховання повинно здійснюватися не лише у сім’ях, а й «у дитячих садках, середніх та вищих навчальних закладах».

«Понад тисячоліття тому український народ прийняв християнство як віру та християнські цінності як засади розвитку суспільства. Християнство стало державною релігією, Київська Русь розвивалася як міцна і успішна держава. (...) Якщо ми прагнемо будувати нашу державу на засадах добра і справедливості, дбати про добробут українців, то маємо починати із належного виховання дітей та молоді», – йдеться у тексті звернення, ініціаторами якого були представники фракції «ВО Свобода».

Нагадаємо, у квітні цього року депутати ЛМР підтримали звернення предстаника фракції ВО «Свобода» Тараса Гупала до міністерства освіти і науки з проханням зробити християнську етику обов'язковим предметом у навчальних закладах. За нього проголосували 36 депутатів із 64, інформує "Твоє місто".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/church_and_school/71534/

Следующая новость
Предыдущая новость

Скачать спокойную музыку для фона Все о ХГЧ, беременности и материнстве УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Хороший массаж по доступной цене

Публикации