Кримська єпархія повністю відмежувалася від УПЦ та України

16.01.2018 12:53 3

Кримська єпархія повністю відмежувалася від УПЦ та України

11 січня московський протодиякон Андрій Кураєв опублікував фото офіційного бланку Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ (МП), на якому будь-які згадки про Україну та УПЦ, до якої належить єпархія, відсутні, повідомляє портал "Релігія в Україні".

"До речі, цікавою є відсутність будь-якої згадки офіційного бланку єпархії про її приналежність до УПЦ (МП). Як мило: в Україні єпископи УПЦ (МП) відрікаються від МП, а в Криму - від УПЦ", - зазначає священнослужитель, маючи на увазі, що єрархи УПЦ (МП) часто роздратовано реагують на приставку "МП" до назви своєї Церкви.

"На печатці єпархії - "Російська Федерація". Навіщо? Це ж не державна організація", - дивується о. Андрій Кураєв.

Ці ж нововведення помітив і український магістр богослов'я Ілля Бей, який до недавнього часу викладав у Київських духовних школах УПЦ (МП).

"Діак. Андрій Кураєв отримав чудовий циркуляр. Коли в одних єпархіях УПЦ доводять її українськість, в Сімферопольській від УПЦ вже відреклися. Але найбільше Лазар спалився на печатці, визнавши, по суті, що його єпархія - держструктура РФ. Інакше навіщо вписувати на печатці слова "Російська Федерація"? Боюся, юрвідділ УПЦ не буде здатний пояснити цей феномен", - пише він на своїй сторінці в Фейсбуці.

Інші спостерігачі відзначають, що в адресі сайту Кримської єпархії http://crimea-eparhia.ru також вказано російський домен "ru", що виводить сайт з загальноукраїнського проекту УПЦ "епархія.church.ua".

Нагадаємо, 13 січня 2018 року в Криму клірики УПЦ МП в черговий раз освятили російський зенітно-ракетний комплекс, який вийшов на бойове чергування.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/69724/

Следующая новость
Предыдущая новость

Відеоспостереження — чи необхідно його підключати? Медицинский центр для суррогатных мам Особенности грузоперевозки на Газели Казино, в котором лучшие условия для игры! Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття

Публикации