Концерт, квест та молитва: у Львові завершився ХІ Екуменічний соціальний тиждень

09.10.2018 18:29 15

Концерт, квест та молитва: у Львові завершився ХІ Екуменічний соціальний тиждень

У суботу, 6 жовтня, відбувся завершальний етап ХІ Екуменічного соціального тижня у Львові, впродовж якого відвідувачів дивували танцювальними і музичними виступами, презентаціями, квестом і, звісно, молитвою. “Майданчик здорової молоді” — таку тему обрали організатори на завершальний день цьогорічного форуму.

“Ми хочемо вам представити українську культуру, Бога і всю красу нашого мистецтва. Ми прагнемо донести, що можна бути веселим та мати радісне життя, коли ти є чесний, добрий і живеш християнським життям”, — такими словами звернувся до присутніх о. Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, під час урочистого відкриття.

Отець Іван запевняє, що варто служити Творцю в радості, бо коли ми радісні, то бажаємо ділитися нею з іншими абсолютно різними способами. Ба більше, не важливо якого ми віросповідання, насамперед необхідно спільно радіти та служити Всевишньому.

о. Іван Дацько

“Зважаючи на виклики світу, у якому живемо, ми по-новому переосмислюємо певні проблеми комунікації. Зараз всі ми перебуваємо у світі технологій і важливо розуміти наскільки вони є актуальними інструментаріями нашого спілкування. Проте у сьогоденні також є деякі священики, які не намагаються виходити ні у простір соціальних мереж, ні блогів. Втім я вважаю, що це не зовсім правильно, адже у нових медій є чимало молодих людей, які потребують духовного Слова. Я не кажу, що в Інтернеті потрібно публікувати фото приватного життя, але принаймні варто вміти нести це добре слово у простір. І я думаю, що від цього було би вельми багато користі”, — зазначає релігійна журналістка Юліана Лавриш під час презентації своєї книги “Церква в нових медіях України: проблеми і пріоритети комунікації”.

На думку авторки, комунікація Церкви через нові медіа цікавлять студентство. “Оскільки сучасна молодь проводить багато часу у соціальних мережах, то очевидно, що її цікавить те, як живе сучасна Церква. Юнацтво також прагне читати блоги священнослужителів і таким чином глибше відкриватися для осмисленого духовного життя”, — запевняє Юліана Лавриш, як викладач на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Юліана Лавриш

Незважаючи на те, що відвідувачів було небагато, однак це не вплинуло на атмосферу дня. Адже публіку розважали виступи дитячих, юнацьких танцювальних та хорових колективів.

“Екуменічний соціальний тиждень — це період, коли молодь має ще одну нагоду згуртуватися, а всі конфесії — об’єднатися та пізнати щось нове для себе. Завдяки Тижню люди можуть дізнатися багато цікавого та корисного про Церкву”, — поділилася враженнями від заходу відвідувачка Іванна Бобиляк.

Окрім цього, львів’яни могли отримати різноманітні поради, або необхідну інформацію та взяти участь у майстер-класах впродовж виставки-ярмарки громадських організацій “Лярш-Ковчег”, “Молодь спільноти святої Варвари”, львівського міського реабілітаційного центру “Джерело”, творчої студії “Відчуй глину” та багатьох інших спільнот.

А для молоді, яка на практиці бажала покращити свої навички праці в команді, а також навчитися шукати виходи у різних ситуаціях, ГО “Пласт” організувала квест. Такою ініціативою “пластуни” прагнули показати, що якщо є бажання, спільну мову і спільну працю можна доволі легко знайти. Тим паче, коли цьогоріч вони у такому заході беруть участь вперше.

А родзинкою вечора — став святковий концерт “Лови хвилю”. Співачка та скрипалька Оксана Муха, виконавець IVAN NAVI, а також народна артистка України Наталія Бучинська запалювали публіку своїми “гарячими” та популярними композиціями.

Окрім цього, наприкінці вечора охочі відвідувачі форуму взяли участь у спільній молитві ТЕЗЕ.

Соціальний тиждень у Львові

Соціальний тиждень у Львові

Соціальний тиждень у Львові

Соціальний тиждень у Львові

Соціальний тиждень у Львові

Соціальний тиждень у Львові

Соціальний тиждень у Львові

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/young_people/72968/

Следующая новость
Предыдущая новость

Азартный отдых в казино Вулкан с круглосуточным доступом Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Не упустите новинку Особенности складских тележек Срочный и недорогой переплет диплома

Публикации