Київський муфтій прочитав лекцію про іслам студентам академії УПЦ КП

11.05.2018 21:43 3

Київський муфтій прочитав лекцію про іслам студентам академії УПЦ КП

Коли за програмою курсу студенти мали вивчати основи ісламу, професор запропонував дізнатися про це з перших вуст. Пропозицію було схвалено і 2 травня Київська богословська академія вітала муфтія у своїх стінах.
Шейх Саід прочитав майбутнім богословам та священнослужителям лекцію про основи ісламу, розповів про історію мусульман в Україні, про релігійну практику послідовників віровчення, дав відповіді на запитання студентів і торкнувся сучасних викликів і проблем, що постали перед мусульманським світом.
— Студенти продемонстрували високий інтелектуальний рівень, готовність до діалогу, коректність, толерантність та відкритість до нових знань. Після лекції ставили багато запитань та уточнень щодо ісламу, просили розтлумачити деякі терміни і поняття, зокрема, що таке «джигад», цікавились, чи тяжко виконувати весь комплекс приписів, що визначають переконання, а також формують релігійну совість і моральні цінності мусульман, і як корелюють закони шаріату з законодавством світської держави. Були цікаві запитання щодо того, які умови для спасіння існують в ісламі і чи може врятуватися немусульманин. Не обійшлося й без традиційних запитань щодо статусу й прав жінки в Ісламі, — розповів муфтій ДУМУ «Умма».
Науковий захід отримав схвальні відгуки з обох сторін і став прикладом реалізації міжрелігійного діалогу в Україні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Gotslot - яркие автоматы и их полное описание Игровой ассортимент от Дрифт казино онлайн Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі" Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен Как получить разрешение на трудоустройство иностранцу

Публикации