Китайських мусульман зігнали у табори «політичного перевиховання»

07.02.2018 20:04 0

Китайських мусульман зігнали у табори «політичного перевиховання»

Тисячі уйгурів, що проживають в Синьцзян-Уйгурському автономному районі Китаю, відправили в табори «політичного перевиховання». Про це з посиланням на правозахисні організації повідомляє CNN, пише Islam-today.

За словами активістів, точне число мусульман, що перебуває у таких таборах, невідомо, однак, як кажуть місцеві жителі, забрали чоловіків буквально з кожної хати. За даними Radio Free Asia, цифра ця може досягати 120 тисяч чоловік. Варто відзначити, що табори перевиховання в Китаї з'явилися в період Культурної революції.

Туди відправляли так званих інакомислячих, де вони були змушені займатися важкою роботою і навіть піддавалися тортурам. Пізніше влада оголошувала про закриття таборів. Як пише CNN, в сучасних «таборах перевиховання» не практикуються тортури, однак там людей піддають «промиванню мізків».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70011/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где получить диплом по гештальт-терапии Электрические штабелеры: что это и зачем? В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» Оптимизация работы переводчика

Публикации