Експерт прокоментував обшуки в мусульманському культурному центрі

08.03.2018 12:33 9

Експерт прокоментував обшуки в мусульманському культурному центрі

Говорити про системну протидію мусульманській спільноті в Україні не можна. Але прокуратура має діяти прозоро, щоб у суспільства не виникало жодних питань.

Про це в коментарі Gazeta.ua зазначив директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

"Заяви про наявність у цьому культурному центрі забороненої літератури надходили від людей, по ним було порушене досудове провадження і здійснений обшук. Цих фактів не так вже й багато. Думаю, це перебільшення. Можливо, сказано було емоційно. Очевидно, що під час перевірки є певні порушення. Є питання до слідчої групи, яка здійснювала цю перевірку з точки зору дотримання всіх процедур. Ми це чули. Має бути все настільки прозоро і очевидно, щоб не виникало подібних питань" - розповів він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/70360/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем бутсы для футбола Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены: Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго

Публикации