Діти Героїв Небесної Сотні заспівали "Колядку для Янголів"

08.01.2018 13:34 6

Діти Героїв Небесної Сотні заспівали

Діти Героїв Небесної Сотні та Камерний дівочий хор КССМШІ імені Миколи Лисенка (Київської середної спеціалізованої музичної школи-інтернату) з нагоди Різдва Христового заспівали "Колядку для Янголів". Про це повідомляє «5 канал».

Ініціативу спільно записати колядку висловили діти та менші брати й сестри Героїв Небесної Сотні, адже саме у Святий Вечір традиційно згадують тих, кого немає поряд.

Колядку діти присвятили Янголам-Охоронцям, які зараз перебувають на Небесах. Саме ці герої першими рушили на Майдан боронити власну країну та українські цінності. Тепер вже їхні діти продовжують цю справу і згадують про загиблих під час Революції Гідності рідних - із гордістю та жалем за тими, кого вже не повернеш. Але тими, хто на власному прикладі показав, яким має бути справжній українець.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/69641/

Следующая новость
Предыдущая новость

Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців У Києві готують приз переможцю християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна Купить накрутку на youtube от профессионалов Купив дизельный компрессор, вы будете на шаг впереди

Публикации