Діти Героїв Небесної Сотні заспівали "Колядку для Янголів"

08.01.2018 13:34 6

Діти Героїв Небесної Сотні заспівали

Діти Героїв Небесної Сотні та Камерний дівочий хор КССМШІ імені Миколи Лисенка (Київської середної спеціалізованої музичної школи-інтернату) з нагоди Різдва Христового заспівали "Колядку для Янголів". Про це повідомляє «5 канал».

Ініціативу спільно записати колядку висловили діти та менші брати й сестри Героїв Небесної Сотні, адже саме у Святий Вечір традиційно згадують тих, кого немає поряд.

Колядку діти присвятили Янголам-Охоронцям, які зараз перебувають на Небесах. Саме ці герої першими рушили на Майдан боронити власну країну та українські цінності. Тепер вже їхні діти продовжують цю справу і згадують про загиблих під час Революції Гідності рідних - із гордістю та жалем за тими, кого вже не повернеш. Але тими, хто на власному прикладі показав, яким має бути справжній українець.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/69641/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж Где купить хорошие магниты? В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва

Публикации