Депутат Новинський та митрополит УПЦ МП Онуфрій зустрілися з Патріархом Кирилом у Росії

17.06.2019 8:22 3

Депутат Новинський та митрополит УПЦ МП Онуфрій зустрілися з Патріархом Кирилом у Росії

Народний депутат України від партії «Опозиційний блок» Вадим Новинський і Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату Онуфрій зустрілися в Росії з Патріархом РПЦ Кирилом (Гундяєвим).

Про це Новинський написав на своїй сторінці у Facebook-у, повідомляє Радіо Свобода.

«Сьогодні у Свято-Троїцькій Сергієвій лаврі [монастир РПЦ в місті Сергіїв-Посад Московської області Росії – ред.]. День святої Трійці», – написав Новинський та оприлюднив своє фото з представниками духівництва. Згодом Новинський видалив свій допис.

На сайті Свято-Троїцької Сергієвої Лаври вказано, що митрополит Онуфрій прибув до Росії на Богослужіння голови РПЦ Кирила.

Сайт РПЦ повідомляє, що Патріарх Кирило назвав прибуття Онуфрія «особливою радістю».

На з’їзді «Опозиційного блоку» (який планує брати участь у парламентських виборах) 10 червня Новинський заявляв, що Московський Патріархат є «єдиною канонічною Церквою в Україні».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76177/

Следующая новость
Предыдущая новость

Интересные сведения о сирени Мрамор с рисунком в дизайне интерьера Ставки на киберспорт – спортивное событие, которое стоит вашего внимания Русский язык - самый привычный и самый сложный школьный предмет Быстрые, надежные и удобные справки для ГАИ

Публикации