Глава УГКЦ подякував Католицькій Церкві в Італії за підтримку України та українських мігрантів в Італії

24.05.2018 9:35 0

Глава УГКЦ подякував Католицькій Церкві в Італії за підтримку України та українських мігрантів в Італії

У Римі 21 - 24 травня відбувається 71-ша Генеральна асамблея Єпископської Конференції Італії. Темою цьогорічної зустрічі єпископів з усієї Італії є місія Церкви у сучасному медійному контексті. Робочі засідання відкрив Святіший Отець Франциск у синодальній залі Ватикану.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, Патріарх Святослав написав листа до італійських єпископів, в якому висловлює подяку за підтримку України та українських мігрантів в Італії. У своєму зверненні Глава УГКЦ вказав на проблему війни в Україні, «яка за чотири роки російської агресії спровокувала масштабну гуманітарну катастрофу та спричинила смерть більше як десяти тисяч осіб».

Намагаючись долати різноманітні труднощі та виклики в Україні, Церква не залишає осторонь душпастирської опіки українських мігрантів, «число яких невпинно зростає в Італії». Блаженніший Святослав навів італійським єпископам статистичну присутність українських мігрантів на Апеннінському півострові, пригадуючи, що для багатьох українських громадян, зокрема молодого віку, Італія стане країною постійного проживання. Глава УГКЦ подякував італійським єпископам та священикам, без допомоги яких «душпастирське служіння нашим вірним було б неможливим».

Блаженніший Святослав пригадав візит Папи Франциска до собору Святої Софії в Римі 28 січня 2018 року. «Для українських мігрантів цей візит був знаком близькості Святішого Отця до України та його батьківської турботи про них. У своєму слові він назвав українських жінок героїнями та апостолами віри і любові в італійському суспільстві», – зазначив Предстоятель УГКЦ.

Своє звернення до учасників Асамблеї Глава УГКЦ завершує повідомленням про візит кардинала Гвалтьєро Бассетті до України. Президент Єпископської Конференції Італії відвідає Україну у липні цього року на запрошення Блаженнішого Святослава для участі в загальнонаціональному паломництві до Зарваниці.

Додамо, що делегатом Блаженнішого Святослава та представником УГКЦ на Генеральній Асамблеї Єпископської Конференції Італії є владика Діонісій, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/71238/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как убрать сажевый фильтр в авто? Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Широкий ассортимент качественных запчастей Написание курсовой и отчету по практике

Публикации