Глава УГКЦ назвав виклики, які стоять перед новим митрополитом Філадельфійським Борисом Ґудзяком

08.06.2019 19:29 0

У коментарі для Української редакції «Радіо Ватикану - VaticanNews» Блаженніший Святослав поділився думками про те, які виклики стоять перед новим митрополитом УГКЦ в США Борисом Ґудзяком, про те, чим УГКЦ може поділитися з американським суспільством.

«Є великі сподівання на те, що в цій країні наша Церква віднайде свою молодість і свіжість. Це свіжість через відкритість на виклики, які стоять перед нашою Церквою. Наша Церква-мучениця має чим поділитися і має що сказати християнам в Америці, зокрема католикам», - зазначив Глава УГКЦ.

Він пояснив, що свої очікування мають також вірні, що вона буде осучаснена, «тобто буде йти в ногу з часом і відповідатиме на ті обставини, які тепер існують, що вона віднайде всіх вірних нашої Церкви, які розпорошені по великих просторах Америки». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76099/

Следующая новость
Предыдущая новость

Реализация проектов на основе социального бизнеса Курсы дизайна интерьера для начинающих Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» Развлечения, которые приносят реальную прибыль Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання

Публикации