Глава УГКЦ назвав виклики, які стоять перед новим митрополитом Філадельфійським Борисом Ґудзяком

08.06.2019 19:29 0

У коментарі для Української редакції «Радіо Ватикану - VaticanNews» Блаженніший Святослав поділився думками про те, які виклики стоять перед новим митрополитом УГКЦ в США Борисом Ґудзяком, про те, чим УГКЦ може поділитися з американським суспільством.

«Є великі сподівання на те, що в цій країні наша Церква віднайде свою молодість і свіжість. Це свіжість через відкритість на виклики, які стоять перед нашою Церквою. Наша Церква-мучениця має чим поділитися і має що сказати християнам в Америці, зокрема католикам», - зазначив Глава УГКЦ.

Він пояснив, що свої очікування мають також вірні, що вона буде осучаснена, «тобто буде йти в ногу з часом і відповідатиме на ті обставини, які тепер існують, що вона віднайде всіх вірних нашої Церкви, які розпорошені по великих просторах Америки». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76099/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою Выигрывать легко, удобно и просто Суши и пивная тарелка в любое время суток Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей

Публикации