Владу закликають перевірити, чи працюють священики УПЦ (МП) на ФСБ

22.12.2017 12:23 3

Владу закликають перевірити, чи працюють священики УПЦ (МП) на ФСБ

Львівська облрада звернулася до Кабміну, Верховної Ради, МВС, СБУ та єрархів традиційних Українських Церков, вірних УПЦ (МП) щодо антиукраїнської діяльності Української Православної Церкви (Московського Патріархату) на території України.

Це звернення депутати прийняли на сесії 21 грудня, – передає IA ZIK.

На переконання депутатів, «для прикриття антидержавної діяльності структури Російської Православної Церкви на теренах України присвоїли собі назву «Українська Православна Церква».

«Таке найменування не відповідає антиукраїнському змісту РПЦ і є незаконно привласненим. Унаслідок цієї умисної маніпуляції РПЦ мільйони українців зазначають великого ошуканства, оскільки переконані, що ходять до Української Церкви», – йдеться у зверненні.

Також зазначається, що за сприяння структур УПЦ (МП) в Україні видається і поширюється багато літератури виразного антиукраїнського спрямування, у своїх проповідях священнослужителі РПЦ забороняють вірянам молитися українською мовою. Вказують депутати і на факти підтримки УПЦ (МП) проявів сепаратизму та російської військової агресії.

Відтак депутати Львівської облради вимагають:

Активізувати процеси щодо створення Єдиної помісної Церкви в Україні;

Міністерству інформаційної політики всебічно доносити інформацію суспільству та розкривати сутність антиукраїнської пропаганди, розкольницької діяльності УПЦ (МП);

Службі безпеки України вжити невідкладних заходів та перевірити ймовірну причетність священнослужителів УПЦ (МП) до співпраці з ФСБ РФ та іншими спецслужбами держави-агресора.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69476/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как избавиться от плесени? Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях Вячеслав Кантор - защитник всего человечества Новенький Nissan X-trail Hybrid − лучшее семейное транспортное средство

Публикации