Близько 200 релігійних громад хочуть офіційно приєднатися до ПЦУ, - Андрій Юраш

01.02.2019 18:09 0

Близько 200 релігійних громад хочуть офіційно приєднатися до ПЦУ, - Андрій Юраш

Майже 200 релігійних громад надіслали звернення для зміни перереєстрації зі УПЦ МП до ПЦУ у зв’язку зі зміною юрисдикційної приналежності. Про це на прес-конференції повідомив директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, передає УНН.

"На сьогодні з різних джерел ми маємо майже 200 звернень релігійних організацій, релігійних громад, в першу чергу, які потребують перереєстрації у зв’язку зі зміною юрисдикційної приналежності", - повідомив Андрій Юраш.

"За даними обласних державних адміністрацій така ж або в два рази більша кількість релігійних громад вже готуються змінити. І в тій чи іншій формі намагаються організувати цей перехід. І ми бачимо, тут треба створити всі можливості для реалізації їхніх конституційних прав", - додав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74564/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как получить разрешение на трудоустройство иностранцу Семинар для йогов по технике медитации Випассана Широкий выбор разных семян Вже чотири виробники халяльної курятини присутні на вітчизняному ринку Игровой слот Bananas

Публикации