Безпеку на заходах до річниці Хрещення Русі у Києві забезпечать 4,5 тис. правоохоронців

19.07.2018 17:04 0

Безпеку на заходах до річниці Хрещення Русі у Києві забезпечать 4,5 тис. правоохоронців

Безпеку на заходах до 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України у Києві забезпечуватимуть близько 4,5 тис. правоохоронців. Про це з посиланням на дані заступника голови Національної поліції Олександра Фацевич повідомляє, передає УНН.

"У святкові дні забезпеченням порядку в місті Києві будуть займатися понад 3000 поліцейських та близько півтори тисячі військовослужбовців", - цитують в УПЦ слова Фацевича.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко доручив правоохоронним органам, зокрема МВС та Нацполіції, гарантувати безпеку громадянам під час заходів з відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України, наголосивши на необхідності запобігання провокаціям.

Додамо, під час заходів 24, 27 і 28 липня у Києві із нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України обмежать рух транспорту.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/71877/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сколько стоит анализ на группу крови Апостиль: подготовка документов для действия за рубежом Игровой клуб казино и букмекер – способы выбора контента и ключевые аспекты Аренда светового оборудования для праздников Тотал меньше 2.75: что это значит в ставках на спорт

Публикации