Архиєпископ Рівненський УПЦ КП закликав православних відкинути всі релігійні чвари

30.04.2018 10:50 9

Архиєпископ Рівненський УПЦ КП закликав православних відкинути всі релігійні чвари

У звернені архиєпископа Іларіона йдеться про те, що нині ми, як ніколи, стали близько до визнання Української Помісної Православної Церкви, інформує «Рівне вечірнє».

- І це справедливо, адже, згідно з історичною традицією та канонічними правилами, в незалежній державі зі значною частиною населення православного віросповідання утворюється Помісна Православна Церква. Протягом останніх років агресія Російської Федерації проти України посилила бажання в українців мати свою незалежну Помісну Православну Церкву нарівні з іншими Помісними Церквами світового Православ'я.

Однак пропагандистська машина «русского міра», яка не тільки топчеться на священній крові українських воїнів, що загинули на Сході України, а й використовує будь-які зачіпки у церковно-конфесійному житті православних українців, щоб і далі роз'єднувати нас та засівати «кукіль неправди». Так, у ці дні до єпархій УПЦ Московського патріархату надходять десятки тисяч бланків «листа до Вселенського патріарха», в яких пропонується звернутися до нього з проханням «не узаконювати розкол під приводом створення автокефальної Православної Церкви в Україні», а також додається «пам’ятка» про нібито «втручання держави у справи Церкви». Таким чином, робиться все можливе, щоб зірвати надання Українській Православній Церкві Томосу про визнання.

Кожен здорово мислячий та свідомий українець чітко розуміє, що такі дії агресора спрямовані на одне – щоб серед нас і надалі панував розбрат, розділення, ненависть. Протягом останніх десятиліть ми не тільки не виправляли своїх помилок, а навпаки, ще більше їх робили. І саме зараз настав той довгоочікуваний час, коли ми можемо об'єднатися та зберегти Єдину Незалежну Україну!

Тому не піддаваймося на ці підлі провокації агресора, а заради цілісності нашої Української Держави виправляймо свої помилки, та, відкинувши всі релігійні чвари, в ім`я Христове об`єднаймося в Єдиній Помісній Українській Православній Церкві. А це, в свою чергу, прибере внутрішні чвари і конфлікти, оскільки Єдина Помісна Українська Православна Церква завжди буде зі своїм народом. Памятаймо, що «в єдності сила народу. Боже, нам єдність подай…»

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/70981/

Следующая новость
Предыдущая новость

УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку Заказать шахтный котел хорошего качества Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини»

Публикации