У Запоріжжі християни різних Церков та мусульмани молилися за припинення пандемії

15.05.2020 15:29 0

У Запоріжжі християни різних Церков та мусульмани молилися за припинення пандемії

Папа Римський Франциск оголосив 14 травня 2020 року днем духовного єднання релігій у молитві і пості за закінчення пандемії коронавірусу.

У зв'язку з цим у Санктуарії Бога Отця Милосердного в Запоріжжі міжконфесійну молитву провели керівники релігійних організацій Римо-Католицької Церкви, Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Вірменської Апостотольської Церкви, Української Церкви Християн Віри Євангельської, Духовного управління мусульман України "Умма". Митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука не прийшов.

Про це повідомляє Суспільне.

Після промови керівники релігійних організацій читали молитву.

«У Святому Письмі пророком Давидом були сказані такі слова: як то добре, як то гарно, коли брати живуть у згоді. Ці слова були написані та проголошені до пришестя у світ Господа нашого Христа. Якщо зберуться на землі двоє чи троє людей і проситимуть чогось у Отця Небесного, то Отець Небесний почувши – вчинить за їхнім проханням. Сьогодні ми зібралися для спільної молитви, щоб попросити у Бога милості, захисту», - розповів єпископ Запорізький і Мелітопольський ПЦУ Фотій.

«І мусульманська община, і загалом мусульмани України підтримують цю ініціативу і приєднується до цієї спільної молитви. На сьогодні весь мусульманський світ відзначає піст місяця Рамадан. І по закінченню посту мусульмани будуть святкувати і виголошувати святкову молитву. І зараз мусульмани світу моляться у своїх домівках і просять Всевишнього, аби він позбавив нас цієї хвороби, цього вірусу. Просимо Всевишнього Аллаха, аби він позбавив нас цього вірусу, коронавірусу, і допоміг нам побороти ці випробування, пройти всі ці випробування», - наголосив імам мечеті ісламського культурного центру “Віра” Мухаммад Мамутов.

«За благословенням Верховного Патріарха, католикоса усіх вірмен Гарегіна ІІ, з перших днів цього віруса, коронавіруса, Вірменська Апостольська Церква кожного дня молиться, аби Господь Бог пробачив наші гріхи і позбавив від усілякого вірусу і усякої хвороби. І слава Богу, що усі християни по всьому світу, і не тільки християни, а всі релігійні організації і конфесії, і всі віряни, ми всі розуміємо, що такі хвороби Господь Бог не даремно насилає, аби ми пережили цей період. Тому що цей період - як іспит: як ми будемо жити, як ми будемо долати такі труднощі», - розповів отець Юсік Нуріджанян.

«Саме у духовній єдності полягає сила української нації, лише разом можна подолати наслідки коронавірусу, як і будь якого агресора. Це доводить приклад Майдану, коли згуртувавшись, нація перемогла спочатку режим Януковича, а згодом не дала Росії зруйнувати українську державність», - наголосив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/religious_relations/80207/

Следующая новость
Предыдущая новость

Перший в Україні пам’ятник воїнам Кримського ханства та їх українським союзникам встановлений на Чернігівщині Автобусные туры по Балтии и Скандинавии Выбор и правильный уход за гидрокостюмом Музыка группы Король и Шут Лучшие станции для очистки сточных вод

Публикации